Szafy przesuwne 21

SZAFY PRZESUWNE

Dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości wnętrza

Szafa przesuwna zrobiona na wymiar ma wiele zalet.

Dowiedz się dlaczego będzie lepszym rozwiązaniem w Twoim domu niż zakup gotowej szafy.

Szafy tradycyjne można kupić w salonach meblowych i następnie składać kilka godzin u siebie w domu. Takie rozwiązania są standardowe przez co nie wykorzystują pełnych możliwości wnętrza. Nie możemy jej indywidualnie dopasować do naszych potrzeb. Ze względu na niską ceną widać oszczędności w materiale, co w późniejszym czasie może oznaczać szybsze zużycie jej elementów.

Szafa przesuwna jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego domu. Istnieje wiele możliwości konfiguracji, wyposażenia oraz wykończenia. Możemy dopasować jej wielkość do warunków pomieszczenia. Jakość użytych materiałów charakteryzuje trwałość i solidność ponieważ sami je dobieramy bezpośrednio od producentów.

Rozwiązania i technologia

Sam zdecyduj jaka ilość półek, szuflad czy wieszaków będzie Ci potrzebna. Dobierzemy elementy wykończenia drzwi, ich kolorystykę i systemów poprawiających pracę podzespołów przesuwnych.

Jakość i gwarancja

Na wszystkie zamówione u nas szafy udzielamy gwarancji. Jej długość uzależniona jest od zastosowanych materiałów. Dzięki wysokiej jakości półproduktów dostarczanych od polskich producentów wykonane przez nas szafy posłużą przez wiele lat.

Szafy przesuwne
Szafy na wymiar
Szafy przesuwne na wymiar
TOP