Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/woodform/domains/wood-format.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1025
Kitchen furniture - Meble Kuchenne, Szafy Przesuwne, Produkcja Okien, Drzwi, Schodów z Drewna - Wood-Fromat
projekt mebli

MEBLE KUCHENNE

Zaprojektowane i zbudowane od podstaw, by służyć Tobie

Mamy sprawdzony przepis na dobre meble kuchenne.

W szczególności zadbamy o funkcjonalność i trwałość Twojej kuchni tak, aby była idealna.

Twoje nowe meble kuchenne będą stylowe i funkcjonalne. Kuchnia jest sercem domu, miejscem spotkań i wspólnych posiłków. To przestrzeń oddająca dużo emocji zarówno kulinarnych, jak i rodzinnych. Zaufaj nam, a przekonasz się jakie mamy pomysły. Styl kuchni jest istotny, jednak możliwości nadaje wnętrze. Sztuką jest wykorzystanie w praktyczny sposób każdego centymetra przestrzeni. Zmierzymy, zaprojektujemy i urzeczywistnimy kuchnię Twoich marzeń.

3 kroki doWYMARZONEJ KUCHNI

Zrobienie kuchni nie musi być wcale skomplikowane. Przekonaj się już dziś.

to takie proste...

Piękna i funkcjonalna kuchnia nie jest skomplikowana w budowie. Ciekawy pomysł i wizualizacja pomoże podjąć Ci decyzje. Następnie dogramy kolorystykę i materiały wykończeniowe. Ostatnim krokiem jest realizacja i montaż, która nadaje zamierzony efekt.

Pomiar i wstępny projekt

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Na początek poznamy wnętrze Twojego mieszkania i wymierzymy przyszłą kuchnię. Zdiagnozujemy oczekiwania, skonfrontujemy ze wspólną wizją i zaproponujemy wstępną koncepcję. Skoncentrujemy się na możliwościach i designie.

Kolor i wizualizacja

Kolorystyka i układ kuchni tworzy jej styl

Wizualizacja umożliwia zobrazowanie koncepcji. Odpowiednie połączenie kolorów koronuje projekt. Dobrze stworzona wizualizacja tworzy efekt synergii wszystkich dotychczasowych informacji na temat tworzonej dla Ciebie kuchni.

Wykończenie i technologia

Design i technologia idą ze sobą w parze

Elementy wykończenia mebli są jak wisienka na torcie. W szczególności ostateczny dobór materiałów i użytecznej technologii. Pomożemy dobrać Ci wykończenie frontów meblowych, systemy otwierania/zamykania oraz wyposażenie.

Zobacz nasze realizacje

Meble kuchenne stworzone od podstaw

TOP