projekt mebli

MEBLE KUCHENNE

Zaprojektowane i zbudowane od podstaw, by służyć Tobie

Kuchnie na wymiar – Krasnystaw – projekt i wykonanie

Mamy sprawdzony przepis na niezawodne kuchnie na wymiar. W szczególności zadbamy o funkcjonalność i trwałość Twojej zabudowy tak, aby była idealna.

Kuchnia jest sercem domu, miejscem spotkań i wspólnych posiłków. To przestrzeń dająca dużo emocji zarówno kulinarnych, jak i rodzinnych. Zaufaj nam, a przekonasz się jakie mamy pomysły. Styl kuchni na wymiar jest istotny, jednak największe możliwości daje już samo wnętrze. Sztuką jest wykorzystanie w praktyczny sposób każdego centymetra przestrzeni. Zmierzymy, zaprojektujemy i urzeczywistnimy kuchnię Twoich marzeń. Meble, które produkujemy dają wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

3 kroki doWYMARZONEJ KUCHNI

Zrobienie kuchni nie musi być wcale skomplikowane. Przekonaj się już dziś.

to takie proste...

Piękna i funkcjonalna kuchnia nie jest skomplikowana w budowie. Ciekawy pomysł i wizualizacja pomogą podjąć Ci decyzje. Następnie dobierzemy kolorystykę i materiały wykończeniowe. Ostatnimi krokami są realizacja i montaż, które nadają zamierzony efekt.

Pomiar i wstępny projekt

Wszystko zaczyna się od pomysłu

Na początek obejrzymy wnętrze Twojego mieszkania i wymierzymy przyszłą kuchnię. Poznamy Twoje oczekiwania, skonfrontujemy ze wspólną wizją i zaproponujemy wstępną koncepcję. Skoncentrujemy się na możliwościach i designie.

Kolor i wizualizacja

Kolorystyka i układ kuchni tworzy jej styl

Wizualizacja umożliwia zobrazowanie koncepcji. Odpowiednie połączenie kolorów koronuje projekt. Dobrze stworzona wizualizacja tworzy efekt synergii wszystkich dotychczasowych informacji na temat tworzonej dla Ciebie kuchni.

Wykończenie i technologia

Design i technologia idą ze sobą w parze

Elementy wykończenia mebli są jak wisienka na torcie. W szczególności ostateczny dobór materiałów i użytecznej technologii. Pomożemy dobrać Ci wykończenie frontów meblowych, systemy otwierania/zamykania oraz wyposażenie.

Zalety mebli kuchennych na wymiar

Nie wiesz jak zaaranżować niewielką kuchnię? Chcesz połączyć funkcjonalność z estetycznym wyglądem? Meble kuchenne na wymiar to coś stworzonego z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki nam dostosujesz zabudowę do warunków pomieszczenia, zapewniając sobie tym samym najwyższy komfort użytkowania. Nie musisz już martwić się brakiem miejsca na naczynia, zastawę stołową, garnki, sztućce i sprzęty kuchenne. Teraz możesz trzymać wszystko w jednym miejscu, zawsze pod ręką!

Skonfigurujemy zabudowę do kuchni w sposób, jaki tylko Ci się wymarzy. Wyposażymy wnętrze w szafki stojące, wiszące, szuflady i wiele innych elementów, aby czas spędzony w kuchni był zawsze miły. Dobierzemy kolor frontów, sposób wykończenia, uchwyty i omówimy wszystkie inne niezbędne kwestie. Wszystko po to, aby kuchnia spełniła Twoje oczekiwania w stu procentach.

Wykonujmy kuchnie na wymiar w Lublinie i Krasnymstawie. Dojeżdżamy do Klienta w celu dokonania pomiarów pod zabudowę. Obejrzymy dokładnie pomieszczenie i wspólnie wybierzemy dostępne, najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Zobacz nasze realizacje

Meble kuchenne stworzone od podstaw

TOP