GARDEROBY & ZABUDOWY

Pomysłowe zagospodarowanie domowej przestrzeni

Pojemna Garderoba pomieści wszystkie Twoje odzieżowe pomysły.

A może potrzebujesz zabudowy do przechowywania domowych różności?

Inwestycja w garderoby na wymiar nie musi być kosztowana. Często jej cena jest porównywalna jest z dużą szafą przesuwną. Żeby wykonać garderobę potrzebujesz wydzielenia wystarczającej przestrzeni. Elementy wykończenia dobierzemy wspólnie z Tobą i doradzimy sprawdzone konfiguracje.

Równie praktycznym rozwiązaniem są zabudowy meblowe zagospodarowujące niewykorzystaną przestrzeń. Wszelkiego rodzaju skosy, wnęki w przedpokojach, pod schodami są doskonałym miejscem do przechowywania domowych różności. Taki rodzaj zabudowy sprawdza się w małych i dużych mieszkaniach.

Garedroby

Wykonujemy garderoby na wymiar do sypialni, przedpokojów lub innych pomieszczeń użytkowych otwarte lub zamknięte z możliwością instalacji drzwi przesuwnych. Wszystkie elementy wykonujemy pod wymiar i w kolorystyce preferowanej przez Ciebie.

Zabudowy

U nas zamówisz zabudowę meblową do sypialni, pomieszczeń ze skosami, czy pod schody i przedpokój. Meble na wymiar tworzące zabudowę wyglądają atrakcyjnie i pomagają zagospodarować mało użyteczną przestrzeń.

TOP