Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/woodform/domains/wood-format.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1025
Szafy wnękowe na wymiar dla domów i mieszkań – Krasnystaw
Szafy przesuwne 21

SZAFY PRZESUWNE

Dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości wnętrza

Szafy wnękowe na wymiar dla domów i mieszkań – Krasnystaw

Szafa wnękowa zrobiona na wymiar ma wiele zalet. Dowiedz się dlaczego będzie lepszym rozwiązaniem w Twoim domu niż zakup gotowego mebla.

Szafy tradycyjne można kupić w salonach meblowych i następnie składać kilka godzin u siebie w domu. Takie rozwiązania są standardowe przez co nie wykorzystują pełnych możliwości wnętrza. Nie możemy jej indywidualnie dopasować do naszych potrzeb. Ze względu na niską ceną widać oszczędności w materiale, co w późniejszym czasie może oznaczać szybsze zużycie jej elementów.

Wykonujemy szafy wnękowe i przesuwne do salonów, sypialni, pokojów dziecięcych, przedpokojów i wszystkich miejsc, które wskaże Klient. Nasza wyobraźnia i kreatywność nie mają granic. Wychodzimy poza schematy, oferując szafy przesuwne na wymiar o niestandardowym wyglądzie, czyli dokładnie takie, jak sobie wymarzysz.

Szafy przesuwne na wymiar

Szafa przesuwna na wymiar jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego domu. Jakość użytych przez Wood Format materiałów charakteryzuje trwałość i solidność, ponieważ sami je dobieramy bezpośrednio od producentów. Istnieje wiele możliwości konfiguracji, wyposażenia oraz wykończenia zabudowy. Możemy dopasować jej wielkość do warunków pomieszczenia lub wykonać jako szafę wnękową. Lublin i Krasnystaw to nasz główny obszar działalności, choć przyjmujemy także zamówienia od Klientów z innych części kraju.

Szafy przesuwne na wymiar to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie. Są spotykane niemalże w każdym domu. Ich głównym zadaniem jest pomieścić jak najwięcej rzeczy i jak najlepiej wykorzystać dostępną w domu przestrzeń.

Rozwiązania i technologia

Sam zdecyduj jaka ilość półek, szuflad czy wieszaków będzie Ci potrzebna. Dobierzemy elementy wykończenia drzwi, ich kolorystykę i systemów poprawiających pracę podzespołów przesuwnych.

Jakość i gwarancja

Na wszystkie zamówione u nas szafy udzielamy gwarancji. Jej długość uzależniona jest od zastosowanych materiałów. Dzięki wysokiej jakości półproduktów dostarczanych od polskich producentów wykonane przez nas szafy posłużą przez wiele lat.

Rzetelne odwzorowanie

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zadowolenie. Dlatego nasze szafy przesuwne są rzetelnym odwzorowaniem potrzeb i wymagań, jakie nam przedstawisz. Zawsze służymy też swoją fachową pomocą i doradztwem.

Atrakcyjne ceny

Korzystamy z najlepszych, odpowiednio dobranych do produkcji szaf materiałów. Wybieramy tylko takie, co do których mamy pewność, że posłużą przez długie lata. Jednocześnie wykonujemy szafy przesuwne na każdą kieszeń. Kupisz u nas zarówno ogromne zabudowy, jak i mniejsze szafy przeznaczone do niewielkich przestrzeni. Każdą dopasujemy do stylu wnętrza i Twoich potrzeb.

Wood Format to firma z wieloletnim doświadczeniem, która dba o zadowolenie swoich Klientów z Lublina i Krasnegostawu na każdym etapie współpracy. Doradzimy, pomożemy przy wyborze, zainspirujemy i wykonamy zabudowę o jakiej marzysz. Zadbaj o porządek i funkcjonalność we własnym domu. Wybierz meble, które wpasują się w każdy jego kąt.

Szafy przesuwne 01
Szafy na wymiar 03
Szafy na wymiar 06
TOP