Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/woodform/domains/wood-format.com/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1025
W jaki sposób urządzić nowoczesną kuchnię lub aneks kuchenny?

Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

kuchnia w stylu nowoczesnym

Kuchnia jest dla wielu centralnym pomieszczeniem całego domu, w którym spędza się sporo czasu. Warto więc sprawić, by była estetyczna i nowoczesna.

Kuchnia skandynawska

Najpopularniejszy jest styl skandynawski, który daje dość minimalistyczne wrażenie, ale nie jest zbytnio ascetyczny. Nadaje wnętrzu przytulny charakter, ale z zachowaniem czystości i bez zagracenia lub przytłoczenia kolorami. Styl skandynawski sprawdzi się w aneksach kuchennych, które są kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem. Skandynawska kuchnia widoczna z salonu będzie idealną stylistyczną kontynuacją miejsca do odpoczynku i relaksu.

Kuchnia glamour

Elegancki styl kuchni na wymiar, w Lublinie produkowanych przez nasz zakład, sprawdzi się w przypadku osób nieprzepadających za sielskimi klimatami. W kuchni glamour znajdą zastosowanie podstawowe kolory, takie jak biel i czerń, ale mogą uzupełnić je również złote i marmurowe dodatki. Doskonale sprawdza się meble z wysokim połyskiem oraz ekskluzywne dodatki i kuchenne akcesoria, takie jak profesjonalny ekspres do kawy.

Kuchnia w odcieniach bieli i szarości

Jest najbardziej uniwersalna. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z drewnem lub złotymi dodatkami, a nawet z surowym betonem. Jest nie tylko nowoczesna, ale nadaje pomieszczeniu wrażenie czystości. Najłatwiej zmienić jej charakter poprzez zastosowanie różnych dodatków.

Kuchnia z intensywnym kolorem

Pomieszczenia w pstrokatych barwach już od dawna są mało popularne. Osoby lubiące intensywne kolory nie muszą jednak z nich rezygnować — wystarczy, że barwy te będą pełnić funkcję dodatku dla czerni, bieli, szarości, beżu lub odcieni drewna. Jako mocny kolorowy akcent można wykorzystać pomarańcz, róż, fiolet lub czerwień. Warto jednak postawić na kolorowe dodatki, akcesoria i tekstylia, a meble zachować w neutralnej kolorystyce. Ciekawym rozwiązaniem będą płytki w intensywnym kolorze nad blatem roboczym.

TOP